Oriflame Ocak 2014 Kataloğu

Oriflame Ocak 2014 Kataloğu

Yeni yılın ilk kataloğu Oriflame Ocak 2014 kataloğu yayında!
Birçok kadının gözde ürünleri arasında yer alan Volare EdP, yeni ambalajıyla ve müthiş kokusuyla birinci sayfada yer alıyor. Yenilikçi Hydrafix teknolojisi sayesinde iki haftalık kullanımda cildi daha fazla nemlendiren ve bakım yapan Perfect Fusion Fondöten, Dudakları tüm gün nemlendiren yapısıyla Lip Therapy Dudak Balmı, Yeni 3 etkili Very Me Lip Addict Ruj, Özel sunum erkek ve kadın parfümleri ilk kez yer alıyor.Bir önceki katalogta ilk kez yer alan Vip Night EdP, Sir Avebury EdT Oriflame Ocak Kataloğunda da indirimli olarak satışta! Kış mevsiminde nemlendirici ve koruyucu özellikli saç ve bakım ürünlerindeki indirimler dikkat çekerken, banyo rutinini keyfe dönüştürmek için saç ve vücut şampuanları, Swedish Spa ürünleri de uygun fiyatlarla katalogta yer almış.

Oriflame Ocak 2014 Kataloğu

Oriflame Ocak Kataloğunu 31 Aralık’a kadar sadece danışmanlar görüntüleyebiliyordu. Ancak artık herkes Ocak kataloğunu görüntüleyebilir. Bu arada danışmanlar şimdiden “Oriflame Şubat Kataloğu 2014″ ü görüntüleyebilirler. Bunun için yapmaları gereken danışman sayfalarına giriş yapmaları ve oradan katalog sayfasını açıp “Sonraki Kataloğu İnceleyin” bağlantısına tıklamaktır. Böylece Oriflame Şubat 2014 Kataloğunu herkesten önce inceleyebilirler ve 14 Şubat sevgililer gününe özel fırsatlardan haberdar olabilirler.

Ocak ayında Oriflame kayıt ücreti 1 TL. Çok kolay bir şekilde Oriflame danışmanı olabilir, tüm ürünleri %30 daha ucuza alabilir ve diğer Oriflame fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar için üyelik formu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, Oriflame Üyelik ve Kayıt > Oriflame Kozmetik, Oriflame üyelik ve Kayıt > Oriflame Ocak Kataloğu sayfasındasınız. Bu konuya , , , , başlıklarından ve Oriflame Ocak Kataloğu kelimesini Google'da aratarak ulaşabilirsiniz.

Oriflame Ocak Kataloğu Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Haninife diyor ki:

    oriflame ürünleri süper

Konu hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşın