Şubat ayı boyunca Oriflame üyeliği ücretsizdir!

Oriflame Faturanızını Hangi Bankalara Yatırabileceğinizi Aşağıdaki Tablodan Bakabilirsiniz.Tüm bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra Oriflame Resmi İnternet Sitesi’den sipariş verirken bankalara ait kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.Oriflame faturalarınızı sipariş verdikten en geç 21 gün içinde ödemelisiniz.

Oriflame Ödeme Seçenekleri

Ödeme Şekli >

Hesaptan Otomatik Ödeme

İnternet Bankacılığı

Telefon Bankacılığı

ATM Ekranı

Gişe (Nakit)

EFT

Kredi Kartı İle Otomatik Ödeme

Akbank

Var

Var

444 25 25

Yok

1 TL Komisyon

Yok

Var

ING Bank

Var

Var

444 0 600

Yok

2 TL Komisyon

Var

Var

Ziraat Bankası

Var

Var

444 00 00

Var

5 TL Komisyon

Yok

Var

Türkiye İş Bankası

Var

Var

444 02 02

3 TL Komisyon

Yok

Yok

Yok

TEB

Var

Var

444 0 666

Yok

1 TL Komisyon

Yok

Var

Finans Bank

Var

Var

444 0 900

Yok

Yok

Yok

Var

Garanti Bankası

Yok

1.5 TL Komisyon

444 0 333

2 TL Komisyon

2 TL Komisyon

5 TL Komisyon

Yok

Yok

Yapı Kredi Bankası

Var

Yok

444 0 444

Var

3,5 TL Komisyon

Yok

Var

PTT

Yok

Yok

Yok

Yok

2 TL Komisyon

Yok

Yok

Oriflame Ödeme Kanalları

 

Oriflame tarafından yapılan duyuruya göre ING Bank Nisan 2013’den itibaren vezneden yapılan işlemlerden ücret almaya başlayacak. Ayrıntılar yakında burada…

  • EFT ile ödeme yapmak isteyen danışmanlarımız, açıklama kısmına sadece ödemesi yapılan danışmanın kodu ve ad-soyad, alıcı kısmına ise Oriflame Kozmetik Ltd.Şti. yazmalıdırlar .
  • ING Bank, Ziraat Bankası ve Akbank’tan internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şube gişeleri yoluyla yapılacak ödemeler on-line (anında) hesaplara yansımaktadır.
  • Kredi kartı ile sipariş anında tek çekim veya anlaşmalı kartlara 4 taksitli komisyonsuz ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca vadesi dolmuş ve faiz işlemiş borçlarınızı tek çekimle komisyonsuz; vadesi dolmamış borçlarınızı da tek çekim ve %1,5 komisyon ile oriflame.com.tr adresinden ödeyebilirsiniz.
  • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatlı ve internet veya telefon bankacılığı ödemelerinde ödenen tutara göre bankalar tarafından farklı oranlarda komisyon uygulanabilmektedir.

Değerli ziyaretçimiz, Oriflame Üyelik ve Kayıt > Oriflame Kozmetik, Oriflame üyelik ve Kayıt > Oriflame Faturasını Ödeme Yolları sayfasındasınız. Bu konuya başlıklarından ve Oriflame Faturasını Ödeme Yolları kelimesini Google'da aratarak ulaşabilirsiniz.

Oriflame Faturasını Ödeme Yolları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. FATİH KARANLIK diyor ki:

    merhaba akbank şubesi yada ıng bank şubesinden gişeden ödeme yaptıgım zaman orıflame adına bir banka hesap nummarası varmı?bu hesabamı yatacak yoksa danışman kodu ve isinm soyisim verip orıflame kozmetık ltd.şti.adına yatırmam yeterli mi?

  2. Site Yöneticisi diyor ki:

    Oriflame faturanızı yatıracağınızı söyleyip danışman kodunuzu, ad ve soyad vermeniz yeterlidir.

Konu hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşın