Oriflame Üyelik

Oriflame Üyelik başvurusu için formu doldurunuz. Kayıt işlemi için Sponsorunuzun size ulaşmasını bekleyiniz.

LÜTFEN ORİFLAME ÜYELİĞİ İÇİN ALT EKİBİNE KAYIT OLMAK İSTEDİĞİNİZ TANIDIĞINIZ VARSA O KİŞİYE ULAŞINIZ. 

  • Bu site Oriflame yeni kayıt olmak isteyen kişiler içindir. üyeliği devam eden kişiler, bilgi almak amacıyla bu form üzerinden ulaşmayıp, sorularını sponsorlarına veya müşteri hizmetlerine iletebilirler.

 

 

 

  • Lütfen formu doldurduktan sonra marka ortağımızın size ulaşmasını bekleyiniz. Formu doldurduktan sonra Oriflame sponsorunuz en kısa sürede size ulaşacaktır. Farklı kaynaklardan tekrar form doldurmayınız.
    • Türkiye vatandaşı olmayanlar kayıt şartları için mesaj atabilir.
    •  if you are not citizen Turkey, you can send us a message

www.oriuyelik.net , kullanıcılarının ilettikleri kisisel bilgilerini, Gizlilik Politikası‘nda belirttiği üzere üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

• www.oriuyelik.net , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Başarı planı