Oriflame Kasım Outlet İndirim Kataloğu

Oriflame Outlet Kataloğu Nedir ?
Oriflame tarafından sadece danışmanlarına özel olarak internet üzerinden yayınlanan ve güncel katalogtan sipariş veren danışmanların faydalanabileceği online katalogtur.

Altın Fırsatlar Kataloğunda olduğu gibi, Outlet İndirim Kataloğunda da % 85’e varan indirimlerle ürünler yer almaktadır. Her ayın birinci günü yayınlanan kataloğa, danışmanların yoğun ilgi göstermesi nedeniyle stokları çabuk tükendiği için acele etmenizde fayda var.

Kasım 2013 Outlet İndirim Kataloğu
Altın fırsatlar kataloğunu sadece Oriflame danışmanları görüntüleyebilir. Kapak fotoğrafına tıklayarak Oriflame Kozmetik resmi sitesine giriş yapabilir ve danışman kodunuz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra kataloğu görüntüleyebilirsiniz.

 

Oriflame tarafından her ay online olarak sadece danışmanların görebileceği şekilde yayınlanan Outlet İndirim Kataloğu ile Oriflame danışmanları onlarca ürünü %85’lere varan indirimlerle alma imkanına sahip oluyor.  Kasım 2013 Outlet İndirim Kataloğunda da onlarca indirimli ürün yer alıyor.
Oriflame danışmanlarının favorisi olan Outlet Kataloğunda ki ürünler çok kısa sürede bitebiliyor. Bu nedenle katalogta yer alan indirimli ürünleri kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederim.

Outlet İndirim Kataloğundan faydalanabilmek için Oriflame Danışmanı olmalısınız. Eğer hâlâ Oriflame danışmanı olmadıysanız ; tüm ürünlerde % 30 iskontonun yanı sıra, altın fırsatlar ve outlet kataloglarından faydalanmak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.“Oriflame Kasım Outlet İndirim Kataloğu” için 8 cevap

  1. Oriflame Danışmanı dedi ki:

    Merhaba Mukaddes Hanım, Ramazan Fırsat kataloğunun süresi dolduğu için faydalanamazsınız ancak diğer iki katalogtan sipariş verebilirsiniz. Muhtemelen sizden kaynaklı bir sorundur.

  2. outlet fıyatlar dedi ki:

    Outlet fiyatlar sepete eklenince farklılık gösteriyor. Sebebi nedir ?

  3. Oriflame Danışmanı dedi ki:

    Outlet kataloğunda yer alan indirimlerden faydalanmak için Ekim kataloğundan BP’li bir ürün eklemelisiniz. Eğer katalogtan ürün eklemeyip, sadece outlet kataloğundan ürün eklerseniz fiyatları yüksek çıkar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir