Oriflame Üyelik Formu

Kayıt Ücreti Ödemeyin, Kazançlı Çıkın!

Oriflame Kayıt Ücretsiz!

Eylül Ayında Oriflame Danışmanı Olarak Faydalanabileceğiniz Kampanyalar

Kat kat kazan kampanyası:

Oriflame Kat Kat Kazan Kampanyası 09/2016

125 BP alışverişe Volare Parfüm ve Roll-on Deodorantı indirimli olarak alma imkanı

Hoşgeldiniz kampanyası:

Bu Ay Kayıt Olun, Hoşgeldiniz Hediyelerine Sahip Olun!

Oriflame hoşgeldiniz programı yenilendi ve bu kampanya Ocak 2017 tarihine kadar her ay aynı şekilde tekrarlanacak.
Yeni kayıt olan danışmanların ilk 3 ay boyunca faydalanabileceği hoşgeldiniz programının ilk adımında The ONE Eyes Wide Open Maskara, The ONE Colour Stylist Lipstick ve Tendercare ürünlerinden oluşan set 11,99 TL, 2. adımda Elvie EdT 11,99 TL, 3. adımda Voyager EdT 11,99 TL’ye alınabilecek.

hosgeldiniz-2016-urunleri
Eylül ayında kayıt olanlara özel kampanyadır.

Eylül 2016 kataloğundaki tüm ürünlerde katalog fiyatından %23 indirim

Oriflame Eylül 2016 Kataloğu

Oriflame Eylül 2016 Kataloğunu incelemek için kapak fotoğrafına tıklayın.

İndirim broşürlerinden faydalanma fırsatı:

Eylül kataloğundan 75 BP Alışverişe İndirim Broşürü (Elmas Kataloğu)

Oriflame Elmas Kataloğu 09/2016

Oriflame Elmas Kataloğu 09/2016

Eylül kataloğundan BP’li Alışverişe İndirim Broşürü

Oriflame Altın Fırsatlar Broşürü 09/2016

Oriflame Altın Fırsatlar Broşürü 09/2016

Ekim Kataloğundan %23 İndirim (Gelecek Katalog)

Oriflame Ekim 2016 Kataloğu

Oriflame Ekim 2016 Kataloğu

Videoyu İzleyerek Bilgi Edinebilirsiniz

ORIFLAME’DE PATRON SİZSİNİZ!

Oriflame‘de maddi olarak hiçbir risk almadan, sermayeye ihtiyaç duymadan kendi işinizin patronu oluyorsunuz.

Oriflame ile ne kadar kazanacağınıza siz karar verin!

Oriflame’den ne kadar sipariş vereceğinize siz karar verin.

Oriflame işinizde kiminle çalışacağınıza, ne kadar zaman ayıracağınıza siz karar verin.

Oriflame’de patron sizsiniz…

Hemen şimdi üyelik formunu doldurun ve ücretsiz kayıt olun. Bugünden itibaren para kazanmaya başlayın ve hayallerinizi gerçekleştirin.

Şimdi bir düşünün, gelecekte nasıl yaşamak istersiniz?
Ev, araba, tatil… Kendi işinizin patronu olduğunuz Oriflame’de bunlara sahip olmak çok kolay!

Oriflame hayatınıza girdikten sonra hayatınızı öncesi ve sonrası olmak üzere ikiye bölünecek. Şaşıracaksınız ve Oriflame’de sizi şaşırtacak.

Mükemmel bir gelir, kocaman bir aile!

Satış danışmanı nasıl olunur, şartları nedir ?

Ürünlerin satışlarını siz de yapabilirsiniz. Bir satış danışmanı olmak için aranan tek şart bu işe istekli olmanızdır. Hali hazırda çok farklı çevrelerden dünyada toplam 3 milyondan fazla satış danışmanı bulunmaktadır. Bağımsız satış danışmanı olmak için sitemizden online başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Böylelikle güzelliğinize güzellik katarken kendinize ait bir işiniz olabilir, çevrenize güzellik saçabilirsiniz.

Neden Oriflame danışmanı olmalısınız?

 • Aile başı yapılan kozmetik ve kişisel bakım harcamalarına baktığımızda, her aile ortalama 100 TL veya üzeri bir harcama yapıyor. Parfümü, cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, şampuanı, duş jeli, diş macunu ve benzeri ihtiyaçlar bu miktarında aşılmasına neden oluyor. Sadece ailesinin ihtiyaçlarını gidermek için danışman olan bir kişiyi örnek gösterecek olursak; 100 liralık harcamasında %30 oranında tasarruf etmektedir.
 • Ürünleri kataloglar aracılığıyla arkadaşlarınıza, çevrenize tanıtarak satışını yapabilirsiniz ve bu şekilde ek gelir elde edebilirsiniz.
 • Sadece danışmanların faydalabildiği ve %85’lere varan indirimlerle ürünlerin yer aldığı Altın Fırsatlar Kataloğu ve Outlet İndirim Kataloğundan faydalanabilirsiniz.
 • Kayıt olduğunuz ilk 3 ay boyunca, Hoşgeldiniz Programı koşullarını yerine getirerek üç ürün setini set başına 10,99 TL ödeyerek alabilirsiniz.
 • Kat Kat Kazan Kampanyası ile vereceğiniz sipariş miktarına göre ekstra indirimlerle, belirlenen ürünleri 10,99 TL ödeyerek alabilirsiniz.
 • Varan Turizm ve Ulusoy Turizm ile yapacağınız şehirlerarası yolculuklarda ; kış aylarında %20, yaz aylarında %10 indirim ayrıcalığı sadece Oriflame danışmanlarına özeldir.
 • Yurtiçi kargoyla yapacağınız gönderilerde %49’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın.
 • Fatura ödemelerinde sunulan kolaylıkla, vereceğiniz siparişlerinizi kredi kartına 4 taksit imkanıyla ödemenin yanı sıra kredi kartı kullanmak istemezseniz sipariş tarihinizden en geç 21 gün içinde borcunuzu ödeyebilirsiniz.
 • Sadece yaşadığınız şehirden değil tüm Türkiye’den yeni danışman kaydetme yetkisine sahip olursunuz. Böylece şehir dışında yaşayan arkadaşlarınızın da kaydını yapabilirsiniz.

Güzelliğin en eski uygulamaları

Tarih boyunca güzellik kadınların önem verdiği özelliklerden biri oldu. Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’in de katılarak kazandığı ilk güzellik yarışması mitolojik çağlara kadar uzanmaktadır. Yaşadığı dönemde en geniş ve verimli topraklara sahip Mısır Kraliçesi Kleopatra güzelliğini korumak için süt ve çamuru kullanıyor, tarçından hoş parfümler yaptırıyordu. Mevcut imkanlar ile tarih boyu güzellik kadınların vazgeçilmeziydi… Kozmetiğin ilk bulgularına M.Ö. 10000 yıllarında Eski Mısır’da rastlanmaktadır. Bu dönemde sadece kadınların değil, erkeklerin de vücutlarına esanslı yağ ve kremlerden oluşan karışımları uygulayarak hem cilt bakımı hem de koku elde ettikleri bilinir. Bu tarihlerde dudak ve yanaklar için ruj kullanıldığı, tırnakların kına ile boyandığı ve ufalanmış antimon ile gözlere sürme çekildiği bilinmektedir.

Modern kozmetik

Teknoloji ve iletişimin gelişmesi ile 20. Yüzyılın başlarında ilk modern kozmetik çalışmaları başladı. 1888 yılında ilk modern kozmetik ürün denebilecek deodorant Amerika’da bulundu. 1900’lü yılların başlarında ise ABD ve Avrupa’da makyajın tiyatro ve bale sanatçıları tarafından kullanılmaya başlaması halk üzerinde oldukça büyük etkisi oldu. Böylelikle kozmetik artık halk tarafından talep görebilecek yeni bir alan halini aldı. 1907 yılında ilk kez saç boyası kullanılmaya başlandı ve akabinde tüm kişisel bakım, cilt bakımı, saç bakımı gibi bir çok ürün piyasaya sürüldü. Oriflame modern kozmetiğin ortaya çıktığı yıllarda yeni bir yüz olarak kalitesi ile bu alanda yerini almayı başardı…

Geniş ürün yelpazesi ile Oriflame

Yaklaşık 50 yıl önce güzellik için yeni bir çığır açıldı. Oriflame piyasaya sürdüğü ürünler ile kadınların güzellik adresi olmaya başladı. Bünyesinde istihdam ettiği binlerce çalışan ve onlarca bilim adamı ile sürekli kendisini ve ürünlerini geliştiren ve yenilikler getiren Oriflame Kozmetik, AR-GE çalışmalarını hızla sürdürmeye devam ediyor. 1960’lı yıllardan bu yana kazandığı tecrübesi ve başarılı bilim adamları sayesinde erkek kozmetik ürünlerini de içeren ürün yelpazesi ile iddiasını ortaya koyan Oriflame kozmetik ürünleri geniş çeşitliliği ve her tene uygun kozmetiği ile kadınların gözdesi… Kısa sürede dünyanın en ünlü kozmetik markaları arasında yer almayı başaran ve 60 ülkede kadınlara güzelliğin sırlarını sunan. Oriflame kozmetik kadınlar için; cilt bakımı, makyaj, parfüm, kişisel bakım, saç bakımı ve aksesuar gibi ana başlıklar altında bir çok kozmetik ürünü kapsarken, erkekler için; cilt bakımı, parfüm ve kişisel bakım ürünlerini sunuyor.

Doğrudan satış

Ürünlerini doğrudan doğruya kullanıcısıyla buluşturma vizyonu ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Böylece ürünler ile kullanıcı arasındaki kalan market, eczane, kozmetik gibi her türlü aracı özelliği taşıyan mağaza ekarte edilerek maliyet optimizasyonu yapılmış oluyor. Bağımsız satış danışmanlarının da ürünlerin kullanıcı ile buluşmasında önemli rolü bulunmaktadır. Doğrudan satış vizyonu ile hareket ederek hayallerinizdeki güzelliğe ulaşmanızı görev edinmiştir. Bu kapsamda çalışmalarını sürdürmekte ve gelen geri beslemeler ve istekler doğrultusunda dilediğiniz ürünlerin yaratıcılarını bünyesinde bulundurmaktadır.“Oriflame Üyelik Formu” için 2 cevap

 1. zeynep uluat diyor ki:

  Oriflame ürünlerinden kullandım ve memnun kaldım.

 2. oriflame üyelik diyor ki:

  Oriflame üyelik siteniz çok güzel ve anlaşılır. Başarılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir