Oriflame Aralık Hoşgeldiniz Programı Hediyeleri

Oriflame Aralık 2013 Hoşgeldiniz Hediyeleri

Oriflame’e yeni katılanların yeni yılı çok güzel geçecek! “Hoşgeldiniz Programı”nın kaçırılmayacak teklifi ile yıla hızlı bir giriş yapın. Size özel bu fırsatı kaçırmayın!

Oriflame Love Potion EdP 1. ADIM:Aralık’ta kayıt olup 100BP sipariş verin, Ocak’taki BP’li siparişinizle birlikte Enigma EdT’yi sadece 10,99TL’ye alın!
Oriflame Optimals Set 2. ADIM:1. Adıma girdikten sonra Ocakta 100BP sipariş verin, Şubat’taki BP’li siparişinizle birlikte Optimals Cilt Bakım Setini sadece 10,99TL’ye alın!
Oriflame Elvie EdT Set 3. ADIM:2. Adıma girdikten sonra Şubat’ta 100BP sipariş verin, Mart’taki BP’li siparişinizle birlikte Elvie Seti sadece 10,99TL’ye alın!

HOŞGELDİNİZ PROGRAMI KOŞULLARI
• Hoşgeldiniz Programı 3 adımdan oluşur, 1. Adım, 2. Adım ve 3. Adım.
• 1. Adım’a katılabilmek için, Aralık’ta en az 100BP sipariş verilmelidir. 1. Adım Enigma EdT Ocak’taki BP’li siparişine eklenecektir.
• Danışman 2. Adım’a katılabilmek için Ocak’ta 100BP sipariş vermelidir. 2. Adım İndirimli Ürün Seti Şubat’taki BP’li siparişine eklenecektir.
• Danışman 3. Adım’a katılabilmek için Şubat’ta 100BP sipariş vermelidir. 3. Adım İndirimli Ürün Seti Mart’taki BP’li siparişine eklenecektir.
• Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen Danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.
• Bir Adımın 100BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir Danışman sonraki adımlara devam edebilir.
• Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.
• İndirimli Ürün Setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.
• İndirimli Ürün Setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir, Danışmanlarımız sadece kayıt olduğu dönem için duyurulmuş olan program ürünlerinden faydalanabilir.“Oriflame Aralık Hoşgeldiniz Programı Hediyeleri” için 16 cevap

  1. Site Yöneticisi dedi ki:

    O halde aramıza hoşgeldiniz. Oriflame ile ilgili tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Özellikle üst menü ve yan menüden tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir