Oriflame Kasım Altın Fırsatlar Kataloğu

Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğu Nedir ?
Oriflame’in sadece danışmanlarına özel olarak, internet üzerinden yayınladığı ve 100 BP sipariş veren danışmanların faydalanabildiği online katalogtur.

Her ay değişen içeriğinde, onlarca ürünün % 85’e varan indirimlerle yer aldığı “Altın Fırsatlar Kataloğu” her ayın birinci günü yayınlanıyor. Danışmanlar tarafından yoğun ilgi gören katalogta, tüm ürünler kısa sürede bitebiliyor. Bu nedenle Altın Fırsatlar kataloğundan faydalanmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

Oriflame danışmanlarına özel olarak 31 Kasım tarihine kadar yayında olan, 100 BP ve üzeri sipariş veren danışmanların, %85’lere varan indirimlerle ürünleri satın alabildiği Altın Fırsatlar Kasım Kataloğu sitemizde yayında !

Oriflame Kasım 2013 Altın Fırsatlar Kataloğu
Altın fırsatlar kataloğunu sadece Oriflame danışmanları görüntüleyebilir. Kapak fotoğrafına tıklayarak Oriflame Kozmetik resmi sitesine giriş yapabilir ve danışman kodunuz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra kataloğu görüntüleyebilirsiniz.

 

Altın Fırsatlar Kataloğunda yer alan indirimler, danışmanlardan yoğun ilgi görüyor ve stoklar çok kısa sürede bitebiliyor. Bu nedenle indirimli ürünlerden faydalanmak istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ederim.

Altın fırsatlar kataloğundan faydalanabilmek için Oriflame Danışmanı olmalısınız. Eğer hâlâ Oriflame danışmanı olmadıysanız; tüm ürünlerde % 30 iskontonun yanı sıra, altın fırsatlar ve outlet kataloglarından faydalanmak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.“Oriflame Kasım Altın Fırsatlar Kataloğu” için 29 cevap

 1. nesime dedi ki:

  altın fırsatlardan 4.50 tly kolyr aldım ama faturama 9.90 olarak yansımış doğrusu nedir neden böyle oluyor teşekkürler

 2. Site Yöneticisi dedi ki:

  Bu ayın kataloğundan 100 Bp ve üzeri sipariş verdiyseniz indirimli olarak sepetinize eklenir ancak 100 BP altında sipariş verirseniz normal ücretiyle eklenir.

 3. esin dedi ki:

  İndirim broşüründeki ürünlerinde BPlerinden yararlanabiliyor muyuz? Sipariş verirken aksesuar ürünlerindeki gibi yarı yarıya mı yoksa normal BP üzerinden mi hesaplıyoruz. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 4. Site Yöneticisi dedi ki:

  İndirim broşürlerindeki ürünlerinde BPleri toplam BPye ekleniyor ancak indirimli fiyatı üzerinden BPsi ekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir