Oriflame Şubat 2014 Kataloğu

Oriflame Şubat 2014 Kataloğu
Oriflame Kozmetik, her ay güncellediği kataloglarda yeni ve indirimli ürünlerine vermeye devam ediyor. Yeni yıl çoşkusunun yer aldığı aralık ve ocak kataloglarının ardından şimdi sıra sevgililer gününe özel Oriflame Şubat 2014 Kataloğuna geldi!

Oriflame Şubat Kataloğu 2014

Oriflame Şubat Kataloğu 2014
Kataloğun ana teması “Sevgililer Günü”
Bu özel günde en uygun fiyatlarla en güzel hediyeyi veren siz olmanız için Oriflame kataloğuna şimdiden gözatın, inceleyin ve sevgiliniz için en uygun hediyeyi seçin. Sevgiliniz için daha önce kimse de olmayan bir hediye vermeye ne dersiniz? Cevabınız evetse mutlaka Şubat kataloğunun ilk sayfalarına bakmalısınız. Power Musk EdT Erkek Parfümü ve Seductive Musk EdT Bayan Parfümü ilk kez bu katalogta yer buluyor.

14 Şubat’a özel inanılmaz indirimlerin yer alacağı katalogtan siparişinizi Şubat ayının ilk günlerinde vermelisiniz ki herhangi bir kargo gecikmesi durumunda zor durumda kalmayasınız ancak şunu da unutmamak lazım ayın 10-11. günlerinde danışmanlar için online olarak yayınlanan “sevgililer günü broşürü” fırsatları da gözardı edilmeyecek güzellikte oluyor.

Oriflame Şubat kataloğu henüz yayında değil, 1 Şubat’ta buradan ulaşabileceksiniz. Oriflame danışmanıysanız resmi internet sitesine giriş yapıp Ocak kataloğunu görüntülediğinizde orada yer alan “Sonraki kataloğu inceleyin” bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oriflame Şubat Kataloğu tüm ziyaretçilerin ulaşabileceği şekilde eklenmiştir. Kataloğu görüntülemek için kapak fotoğrafına tıklamanız yeterlidir.