Şubat ayı boyunca Oriflame üyeliği ücretsizdir!
Oriflame Mart  2013 Kataloğu Çok Yakında İnternet Sitemizde...

Heyecanla beklenen Oriflame Mart 2013 Kataloğu İnternet Sitemizde Yayında…

Kapakta Amber Elixir Night EdP yer alan katalogta, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel İndirimler Bulunuyor. Ayrıca Yeni Ürün Serileri ; Wonderful, Dreamy Moments Spring Collection yer alıyor. Bunun yanı sıra var olan serilere eklenen yeni ürünlerde yine ilk kez Mart Kataloğunda karşımıza çıkıyor.


Oriflame Mart 2013 Kataloğu İçin Tıklayın!

8-mart-2013-dunya-kadinlargunu

Dünya Kadınlar Günü, her yıl 8 Mart’ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür. 8 Mart 1857 Tarihinde Amerika’nın New York kentinde daha iyi çalışma koşulları isteyen ve bu nedenle greve giden fabrika işçilerine polisin saldırması, işçilerin fabrikaya kilitlenmesi ve yangın çıkması ile çoğunluğu kadın olan işçilerin hayatını kaybetmesi sonucu bir tepki olarak anılmaya başlandı ve “Dünya Emekçi Kadınlar Günü” olarak kutlanmaya başlandı. Türkiye’de ilk kez 1921 yılında “Emekçi Kadınlar Günü” olarak kutlanmaya başlanan Kadınlar Günü, 1975 yılında ve sonrasında kitlesel olarak kutlandı ve kapalı mekanlardan sokaklara taşındı. 1980 Askeri Darbesi ile gelen dönemde dört yıl boyunca herhangi bir kutlama yapılmazken 1984 yılından sonra kadın örgütleri tarafından “Dünya Kadınlar Günü” olarak kutlanmaya devam ediliyor.


Değerli ziyaretçimiz, Oriflame Üyelik ve Kayıt > Oriflame Online Kataloğu > Oriflame Mart 2013 Kataloğu sayfasındasınız. Bu konuya başlıklarından ve Oriflame Mart 2013 Kataloğu kelimesini Google'da aratarak ulaşabilirsiniz.

Oriflame Mart 2013 Kataloğu Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Oriflame Mart 2013 Kataloğu birkaç güne sitemizde yayınlanmasını planlıyorum çünkü bende başka bir site olan oriflamekatalogu.gen.tr sitesinden alarak paylaşıyorum…

  2. Mart kataloğu sitemizde yayındadır. Kapak fotoğrafına tıklayarak kataloğa ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşın

Yandex.Metrica